Kołdra Piórex

Jeżeli szukasz idealnej kołdry – koniecznie sprawdź ofertę firmy Piórex. Przedsiębiorstwo działa na rynku od wielu lat, ponieważ ta działalność rozpoczęła się w 1945 roku. Jako pierwsza firma w Polsce może pochwalić się ogromnym wyróżnieniem, jakim jest – członkostwo Europejskiego Stowarzyszenia Puchu i Pierza – EDFA. Oferta sklepu Piórex jest naprawdę bardzo duża – warto z niej skorzystać, ponieważ produkty są wysokiej jakości.

Kołdry Piórex cechują się przede wszystkim syntetycznym wykończeniem. Wypełnienie może być zrobione, na przykład z wysokiej jakości poliestru. Izolacyjne właściwości włókien zależą od ich zdolności zatrzymywania powietrza, które w większości przypadków są ocieplane przez ludzkie ciało. Włókna rurkowe są wykorzystywane bardzo często, ponieważ dzięki takim włóknom uzyskuje się dość wysoki stopień izolacji. Wyróżnić można także włókna silikonowe, które cechują się tym, że są bardzo miękkie i przyjemne dla skóry użytkownika. Oprócz tego popularne są również włókna kulkowe. Włókna zrolowane w maleńkie kuleczki są dobrym podparciem dla karku – właśnie dlatego najczęściej stosuje się je w poduszkach, a nie w kołdrach.

Kołdry Piórex, które są wypełnione różnego rodzaju włóknami nadają się do prania w pralce. W każdej kołdrze naturalnej puch jest przede wszystkim rozłożony równomiernie. Często stosuje się puch z gęsi, który jest naprawdę bardzo miękki oraz przyjemny dla użytkownika podczas nocy. Większość kołder jest wyrobem z certyfikatem NOMITE, przeznaczonym także dla osób uczulonych na roztocza i kurz domowy. Wszystkie kołdry od firmy Piórex zapewniają osobie niesamowity komfort podczas każdej nocy.

Kołdra syntetyczna, antyalergiczna jest zazwyczaj pokryta tkaniną żakardową. Dodatkowo sposób przepikowania umożliwia równomierne rozmieszczenie wsadu wzdłuż linii ciała – co z pewnością jest ogromną zaletą dla użytkownika. Kołdry polecane są na każdą porę roku – stosować je można zarówno w lecie, jak i podczas niskich temperatur panujących na zewnątrz.