DagmaraPrzemek

 

Kobieta. Siostra. Fotograf – wizjoner. Florystka. Lubiąca pisać do szuflady. Jej pierwsza fotograficzna przygoda to Praktica. Zafrapowana obrazem już od dziecka, w wieku dwudziestu paru lat wyrusza w samotną podróż i jako nierozłączna para z Canonem, rejestruje trójmiejskie migawki, aby móc zatęsknić i wrócić ponownie za rok. Jej domena to człowiek, portret. Kadruje emocje. Wrażliwa jak matryca – czuła jak ISO. Uwielbia tworzyć i inspirować. Jej ulubione miejsca, to jazz i okolice. Stara się budować na pozytywach.

Rocznik '82. Muzyk, fotograf. Jego pasją na początku była muzyka zwłaszcza instrumenty klawiszowe. Z wyróżnieniem skończył ognisko muzyczne. Później przyszła pora na fotografię. Zaczęło się od lustrzanki Praktica BX20, aby zaraz przesiąść się na trochę toporne w latach 90 pierwsze kompakty cyfrowe. Wszystkiego uczy się sam, z internetu i książek. Rozwijana w ten sposób pasja przeradza się w zawód i sposób na życie. 

 

Duet, który tworzymy, przeplata się męskim spojrzeniem i kobiecą wrażliwością, a więc sporą dawką różnorodności i pomysłów. Jesteśmy ludźmi, których łączą nie tylko więzy krwi, ale przede wszystkim wspólna pasja jaką jest fotografia. Nasz zamysł pracy skupiony jest na człowieku oraz wszystkiego, co go dotyczy. Poprzez różne dziedziny fotografii w których osoba odgrywa główną rolę chcemy pokazać jej integralny obraz w różnych dziedzinach życia. Fotografujemy nie tylko na śląsku, pasja do podróżowania i chęć poznania nowych miejsc i osób zaprowadziły nas do wielu zakątków Europy.  

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszego portfolio oraz do współpracy.